Jak dołączyć

Aby do nas dołączyć wystarczy, że napiszesz na adres wks.coop@gmail.com, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na spotkanie startowe. Warunkiem dołączenia do nas będzie wypełnienie deklaracji członkowskiej (PDF do pobrania) .

Warunki członkostwa:

Wpisowe

Jednorazowe, bezzwrotne wpisowe wynosi 30 zł i płatne jest w momencie złożenia deklaracji.

Składki

Półroczna składka wynosi 30 zł, co daje 5 zł za miesiąc i 60 zł na rok.

Każdy/a, kto/która czuje, że może sobie na to pozwolić może zadeklarować chęć płacenia wyższej składki.

Należące do WKS pary/wspólne gospodarstwa domowe mogą (ale oczywiście nie muszą, jeśli nie chcą) płacić 50% wysokości składki. 

Przykład: Zosia i Julka mieszkają razem i obie są członkiniami WKS – w tej sytuacji mogą płacić każda po 15 zł składki półrocznej. Oczywiście obie muszą być formalnie członkiniami. Dotyczy to tylko składek – wpisowe każdy/a płaci za siebie.

O tym jak opłacić składkę poinformujemy Cię mailowo, kiedy już do nas dołączysz.

Zaangażowanie

Ustaliśmy, że minimalne miesięczne zaangażowanie każdej/ego z nas to 1,5h miesięcznie.

Boisz się, że nie masz już czasu na kooperatywę po pracy i obowiązkach rodzinnych?

Ważne: Do każdego i każdej podchodzimy indywidualnie i jesteśmy bardzo elastyczni. Znajdujemy sposób zaangażowania dla wszystkich bez względu na ilość wolnego czasu, styl życia i pracy. Czas zaangażowania nie jest restrykcyjnie wymierzany co do minuty.

Przykład: Iza ma córkę Idę i mnóstwo pracy. Nie może nam pomóc w styczniu, ale w lutym może znaleźć 2-3h w na jakieś zakupy. Nie ma sprawy! 

Przykład: Grzesiek kończy prace w czwartki o 19.00 nie może pomóc przy organizacji zakupów. Jest informatykiem może nam pomóc przy rozwoju strony internetowej.

Zapraszamy serdecznie!